"Щоб насолоджуватися здоров'ям, потрібно працювати над собою"

П. Брегг

ОДНИМ З ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМКІВ, який стоїть перед закладом дошкільної освіти «Ластівка» - це профілактика захворювань і збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку. Ці заходи включають в себе усі види здоров’язберігаючих технологій - дихальна та корегуюча гімнастика, психогімнастика, елементи релаксації тощо.


У дошкільній освіти інноваційні технології можуть використовуватися для вирішення актуальних проблем-підвишення якості послуг, що надаються або для задоволення потреб батьків.

Оскільки в умовах сьогодення розвиток дитини неможливий без побудови систем формування його здоров’я, то основною метою закладу дошкільної освіти «Ластівка» є застосування інноваційних здоров’язберігаючих технологій є формування у дошкільнят уявлень про здоровий спосіб життя, формування і розвиток знань, умінь і навичок, які необхідні для здоров’я дитини.

Оскільки в наш час діти відчувають дефіцит руху, то використання здоров’язбережувальних технологій у виховному процесі є важливим аспектом у формуванні майбутніх навичок здорового способу життя.

Одним з найефективніших здоров’язбережувальних технологій у сфері дошкільної освіти є гімнастика дитячого стречингу.

З метою уникнення дефіциту руху і підвищення рухливості дитини у нашому закладі використовується методика ігрового стречингу.

Постійні заняття цими вправами допомагають дитині зберігати жвавими і активними всі суглоби, підвищується еластичність зв’язкового і сухожильного апаратів. Його унікальність і головна особливість полягає в тому, що за основу взято рухи, які вважаються цілком природними для дитини.

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi