Ранній вік (від 2 до 3 років)

Молодший вік (від 3 до 4 років)

Геометричні фігури для дітей

Розвиваючі завдання для дітей молодшого дошкільного віку

Практична підготовка дитини до школи в домашніх умовах

Рахуємо

Ваша дитина вже знаєте цифри, запам'ятала їх написання і розібралася, що вони позначають. Тепер саме час застосувати нові знання на практиці! Арифметична гра «Порахуй» вам допоможе в цьому. Необхідно порахувати різні предмети, тваринок, фрукти, роботів, монстриків, різні смаколики, а потім написати число, яке у вас вийшло, у відповідне віконечко. Буде дуже весело! Ми в цьому впевнені!

Відкрити вправу

Розвиваємо моторику та координацію

Це завдання допомагатиме дитині розвивати важливі навички, що стануть підґрунтям для подальшого набуття навичок письма, а саме: графомоторні навички, дрібну моторику та зорово-моторну координацію. У завданні дитині пропонується провести безперервну лінію так, щоб вона проходила під бджілками, але над квіточками. Зокрема, потрібно поміркувати, чому бджоли не можуть жити без квітів, а квіти без бджіл, і домалювати інших комах, що літають над квітами. Виконуючи завдання, дитина також розвиватиме увагу, старанність, творчі здібності.

Відкрити вправу

Вивчаємо та розмальовуємо

Це завдання допоможе дитині узагальнити й активізувати знання про фрукти і ягоди, збагатити словниковий запас. На сторінці зображено такі фрукти й ягоди, як яблуко, груша, вишня, малина, полуниця, банан, виноград, апельсин, абрикос. Дитині пропонується поміркувати, які з цих плодів містять всередині одну насінину, а які — багато, а потім обвести перші — зеленим кольором, а другі — червоним. Усі малюнки потрібно розмалювати. Виконуючи завдання, дитина тренуватиме зорове сприйняття й дрібну моторику, розширить кругозір та знання про природу.

Відкрити вправу

Розмальовуємо великодні розмальовки

Відкрити вправу
Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi